Adam Hoffman nie pasuje do PiS-u. Odejdzie po pijackich ekcesach? Europejczycy.info
 pitjan

Adam Hoffman nie pasuje do PiS-u. Odejdzie po pijackich ekcesach?

Zmniejsz rozmiar czcionki Zwiększ rozmiar czcionki Rozmiar tekstu Wydrukuj tę stronę
Adam Hoffman nie pasuje do PiS-u. Odejdzie po pijakich ekcesach?

Boston9 / Wikipedia

 

„Super Express” na swojej stronie internetowej podaje, że Jarosław Kaczyński przymierza się do zmiany rzecznika prasowego PiS Adama Hoffmana. To pokłosie jego pijackich wybryków podczas wyjazdowego posiedzenia partii na Podkarpaciu. 

 
„Super Express” podaje, że wśród osób, które mogłyby zając miejsce Hoffmana są  Jadwiga Wiśniewska i Jan Dziedziczak, były rzecznik prasowy rządu.

– Posłowie i wyborcy z Podkarpacia są oburzeni zachowaniem naszego rzecznika. Odebrali to tak: przyjechał taki harcerzyk z Warszawy, zepsuł ich ciężką pracę i niesmak pozostał. Nie jest problemem to, że sobie wypił. Problemem jest to co wygadywał po alkoholu – powiedział „SE” jeden z współpracowników Kaczyńskiego.

To nie jedyne zarzuty wobec 33-letniego Hoffmana. Dziennikarze narzekają, że jest dla nich niedostępny. Zazwyczaj gości wyłącznie w programach Moniki Olejnik czy Bogdana Rymanowskiego.

Ale to nie wszystko. Problemem dla samego PiS-u mogą być poglądy Hoffmana, w szczególności co do kwestii światopoglądowych.  Na przykład podczas głosowania w 2010 roku nad odrzuceniem liberalnego projektu in vitro ustawy autorstwa Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, opowiedział się za dalszymi pracami nad propozycją Kidawy-Błońskiej. Sam zresztą przyznał kilka lat temu w Radiu Zet, że popiera in vitro. Jak się to ma do światopoglądu PiS-u – partii konserwatywnej opowiadającej się za całkowitym wprowadzeniem zakazu metody in-vitro? Ponadto Hoffman swego czasu otwarcie mówił o możliwej koalicji PiS-u z SLD…

Na nagraniu z wyjazdu polityków PiS na Podkarpacie uwieczniona została m.in. rozmowa rzecznika PiS Adama Hofmana z pracownicami biura klubu partii, która dotyczy plotek o długości penisa polityka.   Do filmu z wyjazdu polityków PiS dotarł „Wprost’.

To nie pierwszy alkoholowy wyskok Hoffamana. Podczas kampanii wyborczej na prezydenta Elbląga na ulicach tego miasta Hofman zataczał się, tańczył, podpierał toaletę, potykał się, zagadywał przypadkowo spotkaną kobietę.

 

[se.pl/europejczycy.info]

Dodaj komentarz